Dortyol.com - Haber, Son Dakika Haberleri

Osmaniye'de gündüz vakti silahlı çatışma
Osmaniye'de gündüz vakti silahlı çatışma

Osmaniye'de gündüz vakti silahlı çatışma

Abone Olgoogle-news

Osmaniye'nin merkeze bağlı Fakıuşağı mahallesinde daha önce kız meselesi yüzünden aralarında husumet bulunan iki kişi gündüz vakti silahlı çatışmaya girdi.


İddialara göre daha önce kız meselesi yüzünden aralarında husumet bulunan H.Ç. ve H.S.D. isimli şahıslardan H.Ç., Fakıuşağı mahallesinde bulunan bir apartmanın girişine pusu kurarak H.S.D.'nin apartmandan çıkmasını bekledi. Apartman'dan çıkar çıkmaz H.S.D.'ye ateş etmeye başlayan H.Ç.'ye H.S.D. de silahını ateşleyerek karşılık verince bir anda mahallede silahlı çatışma çıktı. O sırada kayıtta olan güvenlik kameralarından şahısların dakikalarca birbirine ateş ettikleri görülürken, şans eseri olayda ölen veya yaralanan olmadı. 


Pusu kuran şahıs tutuklandı

Olayın vatandaşlar tarafından bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi gelerek kaçan şahıslarla ilgili olarak yakalanmaları için çalışma başlattı. Güvenlik kamerasından kimlikleri tespit edilen H.Ç. ve H.S.D. kısa sürede yapılan operasyonlarla yakalandı. Adliyeye çıkarılan H.Ç.'nin tutuklandığı, H.S.D.'nin ise serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yorumlar